Zadbaj o zimnotrwałość oraz potencjał plonotwórczy swoich upraw przed spoczynkiem zimowym 1.10.2021

Borynanews_okadka

Przygotuj swoją plantację do zimy, uzupełniając zapotrzebowanie roślin na pierwiastki takie jak bor, cynk i siarka – 1.10.2021

Stosowanie nawozów z borem i cynkiem oraz siarkowych jesienią, przed spoczynkiem zimowym, wpływa na zimnotrwałość roślin, ich potencjał plonotwórczy oraz odporność na choroby. Przygotuj swoje uprawy na zimę z nawozami Cynko Bor Turbo oraz Calfert Makro Siarka.

Calfert Makro Siarka

Calfert Makro Siarka to nawóz dolistny zawierający siarkę i magnez poprawiający odżywienie roślin, wymagających podwyższonego nawożenia tymi mikroskładnikami. Siarka ma duży wpływ na pobieranie i wykorzystywanie azotu, a przez to na wzmacnianie struktury i jakości plonu. Dzięki magnezowi tworzy się chlorofil, zielony barwnik roślin odpowiadający za proces fotosyntezy. Wpływa on też na wielkość i jakość plonu, gdyż dobrze odżywione magnezem rośliny mają odpowiednią zawartość cukrów, tłuszczy i białka roślinnego..

Cynko Bor Turbo

Cynko Bor Turbo jest nawozem zwiększającym zimnotrwałość i potencjał plonotwórczy roślin poprzez dostarczenie boru i cynku w uprawach sadowniczych i rolniczych. Dzięki technologii INT (Innovative Nutrient Transfer), szybkość i efektywność pobierania, przemieszczania oraz przyswajania boru i cynku w roślinie jest zwiększona. Pierwiastki te pobierane są przez liście i kumulowane w zdrewniałych częściach rośliny, skąd wykorzystane są wraz z rozpoczęciem wegetacji na wiosnę.

SPRAWDŹ PRODUKTY

Jeżeli masz pytania dotyczące problemów występujących na Twojej plantacji lub stosowania środków ochrony roślin skontaktuj się naszymi doradcami pod nr tel 881 222 336!
Wszystkie polecane produkty możesz zakupić w naszym sklepie internetowym. Wszystkie środki niezbędne w uprawie truskawki możesz zakupić w naszym sklepie internetowym.

Aby otrzymać rabat dołącz do Akademii Boryna!

Zapraszamy serdecznie 
Iza Witczak
Koordynator Projektu
iza@boryna.eu tel +48 881 211 560

Wiadomości prosto z pola !

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

 

Jeżeli masz uwagi, pytania lub chcesz przesłać komentarz do materiału napisz do nas