Jak założyć nowoczesną
plantację truskawek?
czyli

TWOJA DROGA
DO PLANTACJI MARZEŃ

DEBATA ekspercka on-line dla plantatorów truskawek

KIEDY: piątek 3.12.2021

START: 19:00

Do wydarzenia pozostało:

Dzień
Godzina
Minuta
Sekunda

Transmisja debaty odbędzie się na Fanpage'u firmy Boryna oraz kanale YouTube

Jesteś plantatorem, który planuje założenie nowej plantacji i gubi się w gąszczu możliwości? a może jesteś plantatorem z dużym doświadczeniem i chcesz zmodernizować system uprawy? - w każdym z tych przypadków to wydarzenie jest dla Ciebie!

Już wyjaśniam, dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu - otóż - ostatnio jeden z klientów zadał nam pytanie - jak założyć nowoczesną plantację? - i okazuje się, że odpowiedź na to pytanie, nie jest taka prosta i oczywista jak by się wydawało! 

Możliwości jest tak wiele, że łatwo jest się pogubić, na każdym etapie musimy podjąć szereg decyzji, które mają znaczący wpływ na ostateczny wynik - czyli nasze zyski. Wpadłam na pomysł, że przygotujemy na ten temat materiał w ramach Akademii Boryna, a idąc dalej - wymyśliłam, że zorganizuję na ten temat DEBATĘ! - tak dokładnie debatę 🙂

​​​​​​​Zaprosiłam do naszego studia Webinarowego świetnych specjalistów w dziedzinie uprawy owoców jagodowych- dr hab. Zbigniewa Jarosza, Adama Borzęckiego oraz Jarosława Barszczewskiego i zadam im szereg trudnych pytań.

Cel jak chcę uzyskać, to odpowiedź na pytanie - Jak założyć nowoczesną plantację truskawki? i mam nadzieję, iż uzyskane odpowiedzi, ułatwią również Tobie dokonanie właściwych wyborów przy zakładaniu czy modernizacji plantacji

Kliknij przycisk i uzupełnij formularz aby zapisać się na webinar i dostać przypomnienie

Jakie pytania przygotowałam do expertów? oto kilka z nich...

  • Jakie pytania musimy sobie zadać, zanim przystąpimy do inwestycji w naszą plantację ?
  • Wybór stanowiska pod uprawę truskawek - czy popełnione na początku błędy później bolą najbardziej?
  • Wybór technologii uprawy wszystko dla każdego, czy jednak stopniowo krok po kroku?
  • Czy da się w naszych czasach prowadzić plantację bez nawodnienia? - jakie mamy możliwości
  • Truskawka, ale jaka- czyli jaka odmiana do jakiej uprawy?
  • Jak właściwie sadzić żeby dobrze rosło? czy to w ogóle ma znaczenie?
  • moich pytań będzie więcej, a  dodatkowo .... to jest miejsce na Twoje pytania do ekspertów! czyli na końcu odpowiemy na pytania uczestników.

Kilka słow na temat ekspertów

Adam

Adam Borzęcki

Ekspert
to specjalista w dziedzinie owoców jagodowych -współpracownik firmy Boryna, zajmującej się sprzedażą ŚOR oraz doradztwem, współwłaściciel wielkoobszarowych plantacji owoców jagodowych, dystrybutor zagranicznego materiału szkółkarskiego, a także inicjator warsztatów, szkoleń i konferencji w tematyce uprawy truskawek. Truskawki to jego „konik”!
Zbigniew jarosz 1

dr hab. Zbigniew Jarosz

Ekspert
Dyrektor Instytutu Produkcji Ogrodniczej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, specjalista z zakresu mineralnego żywienia roślin oaz biostymulacji, doświadczony sadownik, twórca licznych projektów doradczych, m.in. współzałożyciel i prowadzący projekt “Grupa truskawkowa”. Współwłaściciel Spółki Doradca Jagodowy. Autor wielu artykułów do czasopism branżowych. Od wielu lat aktywnie współpracujący w terenie z licznymi grupami producenckimi i gospodarstwami ogrodniczymi.
Jarosław

Jarosław Barszczewski

Ekspert
Doświadczenie zawodowe zdobywał na wielu polach, plantacjach i sadach. Nie są mu obce zagadnienia nawożenia upraw warzywniczych, sadowniczych czy jagodowych. Jarek ma ogromne doświadczenie w zakresie uprawy i żywienia roślin uprawianych w glebie, ale również w podłożach ogrodniczych w tym inertnych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, wspartemu poczuciem humoru, oraz trafnością wypowiedzi, potrafi w łatwy i prosty sposób przedstawiać zawiłości uprawowe poszczególnych gatunków roślin.
Iza

Iza Witczak

Koordynator projektu Akdemia Boryna - Prowadząca

Ze swojej strony mogę obiecać, że pytania będą proste, ale odpowiedzi na nie - w cale nie będą łatwe!

Zapraszam serdecznie!
Iza Witczak

Parę słów Akademii Boryna...

akademia_logo

To innowacyjny projekt edukacyjny dla plantatorów owoców jagodowych. W skład projektu wchodzą artykuły, wykłady, materiały video oraz Webinary. Materiały przygotowywane są przez naszych Ekspertów na podstawie projektu badawczego Berry Tech i przedstawiają zarówno sprawdzone jak
i innowacyjne rozwiązania stosowane w uprawie truskawek, ale także innych owoców jagodowych.
Niezwykle miło mi poinformować, iż w listopadzie 2021 wystartowała II edycja projektu edukacyjnego w ramach Akademii Boryna.
Zarejestruj się do projektu!

Patronat mertoryczny

Partnerzy projektu