MOSPILAN TOUR

KIEDY: 5 maja 2022

GDZIE: siedziba firmy BORYNA Olszyny Stare 9

Do wydarzenia pozostało:

Dzień
Godzina
Minuta
Sekunda

Jeżeli chcesz otrzymać przypomnienie o wydarzeniu zarejestruj się

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie branżowe „ Mospilan Tour”, które odbędzie się 05 maja w siedzibie naszej Firmy.

Mospilan Tour to piknik z dużą dawką praktycznej wiedzy, czyli przyjemne z pożytecznym!

Mospilan Tour to cykl spotkań poświęconych ochronie insektycydowej upraw. Przedstawiciele Sumi Agro Poland odwiedzą 12 lokalizacji na terenie całego kraju. Wraz z ekspertami z najlepszych uczelni w Polsce będą odpowiadać na Wasze pytania i dzielić się wiedzą.

Mospilan Tour  to również doskonała okazja do osobistych rozmów, wymiany poglądów, doświadczeń oraz zadania nurtujących pytań zarówno przedstawicielom firmy Sumi Agro, jak i pracownikom ekspertom. Kluczowym tematem będzie skuteczna ochrona insektycydowa, chętnie porozmawiamy również o wszelkich sprawach związanych z rolnictwem i ogrodnictwem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w godzinach od 10:00 do 14:00!

Logo_boryna

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Nie samą rozmową stoją nasze spotkania. Dla wszystkich odwiedzających przewidziane są upominki i kupony rabatowe pozwalające na zakup produktu Mospilan na bardzo atrakcyjnych warunkach

Obraz1

fachowe doradztwo

Obraz2

piknik z poczęstunkiem 

Obraz4

Upominki dla gości

Obraz3

promocyjne warunki zakupu

Tu możesz dokonać rejestracji i otrzymać przypomnienie o wydarzeniu.

Parę słów Akademii Boryna...

akademia_logo

To innowacyjny projekt edukacyjny dla plantatorów owoców jagodowych. W skład projektu wchodzą artykuły, wykłady, materiały video oraz Webinary. Materiały przygotowywane są przez naszych Ekspertów na podstawie projektu badawczego Berry Tech i przedstawiają zarówno sprawdzone jak
i innowacyjne rozwiązania stosowane w uprawie truskawek, ale także innych owoców jagodowych.
Niezwykle miło mi poinformować, iż w listopadzie 2021 wystartowała II edycja projektu edukacyjnego w ramach Akademii Boryna.
Zarejestruj się do projektu!