Kontakt

Zamówienia sadzonek

ZAMÓWIENIA
IZABELA WITCZAK
881 211 560
zamowienia@borynaplant.pl

ZAMÓWIENIA
ALEKSANDRA SZULBORSKA
881 211 560
zamowienia@borynaplant.pl

Boryna

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI
SIEDZIBA I MAGAZYN GŁÓWNY
Stare Olszyny 9
09-142 Załuski

tel. 23 661 91 44

Godziny otwarcia oddziału w Starych Olszynach

Poniedziałek - Piątek
7.00 – 19.00
Sobota
7.00 – 14.00

Poza sezonem (od listopada do marca):

Poniedziałek - Piątek
8.00 – 16.00
Sobota
8.00 – 14.00
Sprzedaż hurtowa: Kamil Koniec
tel. 720 800 443
e-mail: k.koniec@boryna.eu
 
Doradca: Edyta Derecka
tel. 881 777 886
e-mail: e.derecka@boryna.eu
 
Doradca: Łukasz Godziński 
tel. 553 373 776
e-mail: l.gadzinski@boryna.eu
 
Doradca: Katarzyna Kaliszewska  
tel. 502 680 457
e-mail: k.kaliszewska@boryna.eu
 
Doradca techniczny / Sprzedaż, obsługa stacji Metos 
Adam Koniec
tel. 508 079 264
e-mail: a.koniec@boryna.eu
 
Doradca systemy nawodnieniowe 
Mateusz Raczkowski
tel. 509 274 733
e-mail: m.raczkowski@boryna.eu
 
Księgowość/ Płatności Wioleta Obojska
tel. 881 777 883
e-mail: w.obojska@boryna.net.pl
 
Serwis i sprzedaż sprzętu STIHL 
Robert Aksamitowski / Piotr Michalski
tel. 722 370 173
e-mail: serwis@boryna.net.pl

ODDZIAŁ W CZERWIŃSKU NAD WISŁĄ
ul. Warszawska 2
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
tel. 24 231 54 27
Aneta Kowalska 601-518-103

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek
8.00 – 16.00
Sobota
8.00-14.00

Formularz kontaktowy

    ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

    Ucz się poza sezonem i zarabiaj w sezonie! Zapisz się na nasz newsletter aby w okresie sezonu zimowego otrzymywać poradniki i artykuły, które wykorzystasz do zwiększenia plonów w nadchodzącym sezonie. Materiały będą dostępne tylko dla naszych subskrybentów.

    Poznaj nas lepiej

    Boryna Plant jest jednym z wiodących na rynku dystrybutorów sadzonek z trzech europejskich szkółek  - Kraege /Niemcy/, Geoplant /Włochy/ oraz Van Alphen /Holandia/ oraz kilku szkółek polskich.