Kontakt

Sklepy Stacjonarne Boryna

ODDZIAŁ W CZERWIŃSKU NAD WISŁĄ
ul. Warszawska 2
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
tel. 24 231 54 27

Aneta Kowalska tel. 601 518 103 

Bogdan Krysiak tel. 502 680 439

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek
8.00 – 16.00
Sobota
8.00-14.00

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI
SIEDZIBA I MAGAZYN GŁÓWNY
Stare Olszyny 9
09-142 Załuski

tel. 23 661 91 44

Godziny otwarcia oddziału w Starych Olszynach

Poniedziałek - Piątek
7.00 – 18.00
Sobota
7.00 – 14.00

Poza sezonem (od listopada do marca):

Poniedziałek - Piątek
8.00 – 16.00
Sobota
8.00 – 14.00

Doradca systemy nawodnieniowe 
Mateusz Raczkowski
tel.509 274 733
e-mail: m.raczkowski@boryna.eu

Sprzedaż hurtowa:
Kamil Koniec
tel. 720 800 443
e-mail: k.koniec@boryna.eu

Doradca:
Edyta Derecka
tel. 881 777 886
e-mail: e.derecka@boryna.eu

Doradca:
Katarzyna Kaliszewska
tel. 502 680 457
e-mail: k.kaliszewska@boryna.eu

Doradca techniczny / Sprzedaż, obsługa stacji Metos
Adam Koniec
tel. 508 079 264
e-mail: a.koniec@boryna.eu

Księgowość/ Płatności Wioleta Obojska
tel. 881 777 883
e-mail: w.obojska@boryna.net.pl

Serwis i sprzedaż sprzętu STIHL
Piotr Michalski
tel. 722 370 173
e-mail: serwis@boryna.net.pl

Boryna Plant 
Iza Witczak
Aleksandra Szulborska
tel. 22 23 02 430
e-mail: zamowienia@borynaplant.pl

 

Formularz kontaktowy

    ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

    Ucz się poza sezonem i zarabiaj w sezonie! Zapisz się na nasz newsletter aby w okresie sezonu zimowego otrzymywać poradniki i artykuły, które wykorzystasz do zwiększenia plonów w nadchodzącym sezonie. Materiały będą dostępne tylko dla naszych subskrybentów.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Boryna Krzysztof Borzęcki z siedzibą w Starych Olszynach 9, 09-142 Załuski oraz marek powiązanych Boryna Plant oraz wpolu.pl

    Poznaj nas lepiej

    BORYNA to rodzinna firma z 25-o letnim doświadczeniem, specjalizująca się w dziedzinie uprawy i ochrony owoców jagodowych.