Oferty pracy

Doradca Agrotechniczny

Zadania:

  • Sprzedaż połączona z doradztwem zorientowanym na potrzeby klienta
  • Budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami
  • Gotowość do uczestniczenia w targach branżowych oraz szkoleniach

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego połączonego z praktyką w gospodarstwie
    lub doświadczeniem na podobnym stanowisku w branży
  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe lub rozpoczęte studia w kierunku
    ogrodniczym, rolniczym lub pokrewnym
  • Znajomości realiów lokalnego rynku rolnego
  • Otwartości na kontakt z klientem
  • Gotowości do nauki i elastyczności działania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w trybie stacjonarnym w przyjaznej atmosferze w młodym zespole
  • Szkolenia, w tym szkolenia produktowe i handlowe
  • Swobodę działania, możliwość realizowania własnych projektów w ramach
    obszaru funkcjonowania firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy w dziedzinie ogrodnictwo/rolnictwo
  • Dodatkowe premie uzależnione od wyników

Praca w trybie stacjonarnym w miejscowości Stare Olszyny gm. Załuski koło Płońska / Nowego Dworu Maz.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy rekrutacja@boryna.eu lub rekrutacja@boryna.net.pl

Boryna Plant poszukuje do swojego zespołu
Referenta ds. logistyki

Praca biurowo-magazynowa, pełen etat, praca również w wybrane soboty

Zadania:

  • koordynowanie i przygotowywanie wysyłek (przygotowywanie dokumentacji i palet)
  • kontrola stanów magazynowych oraz koordynowanie dostaw
  • kontrola ilościowa i jakościowa dostaw
  • kontrola dokumentacji magazynowej
  • wsparcie w rozładunku i załadunku towaru

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: iza@boryna.eu

Na zgłoszenia czekamy do 10.03.2024

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Boryna, Krzysztof Borzęcki  z siedzibą w Starych Olszynach 9, Załuski e-mail: biuro@boryna.net.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofertach pracy, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe usuniemy po okresie 3 miesięcy od momentu, w którym je nam udostępniłeś.

boryna oferta