Wiadomości prosto z plantacji truskawek – odmiana LOLA 10.06.2021

Lola

Nasz ekspert ds. owoców jagodowych Adam Borzęcki odwiedził niemiecką plantację truskawek odmiany Lola. W filmie dzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Film pod tekstem

Odmianę Lola, którą mieliśmy okazję zobaczyć w pełni owocowania na plantacji producenta w Pd.-Wsch. Niemczech, testujemy już drugi sezon w naszej stacji badawczo-rozwojowej w Starych Olszynach oraz na Pomorzu.

Cechy odmiany truskawek Lola

Z pierwszych obserwacji możemy powiedzieć, iż Lola posiada wyrównane, błyszczące owoce o jednolitym jasnym czerwonym kolorze. Shelf-Life zapowiada się bardzo dobrze. System korzeniowy mocny, a wielkość plonu dość wysoka. Odmianę tę zaleca się na rynek marketowy i eksport.

Piękne błyszczące owoce odmiany Lola.

Odmiana Lola dostępna jest za pośrednictwem naszej Firmy, jest więc możliwość, aby sprawdzić ją na własnej plantacji jeszcze w tym sezonie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prosto z plantacji odmiany Lola:

Opowiada Adam Borzęcki

Aby dowiedzieć się więcej o nowych odmianach oraz w celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą:
Iza Witczak
Specjalista ds. sadzonek
iza@boryna.eu tel +48 881 211 560

Wiadomości prosto z pola !

Jeżeli masz pytania dotyczące problemów występujących na Twojej plantacji lub stosowania środków ochrony roślin skontaktuj się naszymi doradcami pod nr tel 881 222 336!
Wszystkie środki niezbędne w uprawie truskawki możesz zakupić w naszym sklepie internetowym
.

Aby otrzymać rabat dołącz do Akademii Boryna!

Jeżeli masz uwagi, pytania lub chcesz przesłać komentarz do materiału napisz do nas